Skip to main content

Każdy z nas doświadcza w swoim życiu stresu – to w zasadzie wszystkie bodźce, które oddziałują na organizm. Kluczowe jest to, na ile oceniamy, że jesteśmy w stanie sobie poradzić z danymi bodźcami.

Jeśli natomiast osiąga to taki poziom nasilenia, że przekracza nasze subiektywne poczucie radzenia sobie, to wówczas może to stanowić ogromne wyzwanie i wpływać na jakość naszego życia. A długotrwale doświadczany stres może stanowić obciążenie zarówno fizyczne, jak i psychologiczne. Po czym poznać, że jesteśmy zestresowani i jak sobie z tym radzić na co dzień?

O tym Łukasz Grzanek, pielęgniarz, specjalista zdrowia publicznego, rozmawia z Joanną Zawanowską, psycholożką, psychoterapeutka poznawczo-behawioralną w najnowszym odcinku podcastu Up!teczka zdrowia pt.: Radzenie sobie ze stresem w życiu codziennym.

Jeśli ten temat jest Ci bliski – posłuchaj odcinka!

Posłuchaj najnowszego odcinka!

🎧 Wszystkie odcinki znajdziesz także na Spotify: Up!teczka zdrowia, Fundacja Nie Widać Po Mnie.

Montaż i produkcja @studio.plac.

Podcast powstał w ramach projektu “up!Teczka Zdrowia, Ochrona i promocja zdrowia psychicznego dotycząca wsparcia procesu zdrowienia osób chorujących psychicznie”. Fundacja Nie Widać Po Mnie jest jego realizatorem.

Partnerami programu są: Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. J. Mazurkiewicza w Pruszkowie, Polska Federacja Szpitali, Fundacja IRIJ, Grupa ArteMis oraz Fundacja Edukacji i Przedsiębiorczości.

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

 

Skip to content