Skip to main content

 

Jeśli zauważasz, że Twoje nastoletnie dziecko może mieć objawy depresji, nie czekaj. Zgłoś je na bezpłatną diagnostykę w kierunku depresji. Tu otrzymasz szybką i bezpłatną pomoc, także w zakresie sesji terapeutycznych.

Zadzwoń 22-2128112!

Fundacja Nie widać Po Mnie w Partnerstwie z Centrum CBT prowadzi realizację Programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki i leczenia depresji u dzieci i młodzieży w wieku 12-21 lat.

W Poradniach Centrum CBT w Warszawie odbywa się bezpłatna diagnostyka w kierunku występowania depresji u dziecka/nastolatka, konsultacje z psychologiem oraz w razie konieczności prowadzony jest proces terapeutyczny (terapia indywidualna).

 

Specjaliści Centrum CBT zajmują się  realizacją projektu od diagnozy po prowadzenie indywidualnej psychoterapii dzieci i młodzieży. Wszystkie wizyty u psychologa lub psychoterapeuty obywają się w placówkach Centrum CBT na terenie Warszawy.

 

Aby zgłosić dziecko na bezpłatne badanie diagnostyczne u psychologa, zadzwoń 22-2128112.

Depresja dzieci i młodzieży – problem powszechny.

Depresja w swym wymiarze, jest taką samą chorobą jak zapalenie płuc. Poważną! Jej objawy są widoczne, często maskowane przez niecodzienne zachowanie dziecka np. rozdrażnienie, męczliwość, problemy ze snem, wybuch agresji, smutek, pogorszenie ocen w szkole, niechęć do chodzenia do szkoły, mówienie o samobójstwie i braku sensu życia, stany lękowe.

Konsekwencje nieleczonej depresji mogą być dla dziecka bardzo poważne i długotrwałe. Dlatego im wcześniej rozpozna się chorobę i włączy odpowiednie leczenie tym większe szanse na szybkie jej opanowanie i minimalizację jej skutków.

 

Jeśli niepokoi Cię niecodzienne zachowanie Twojego dziecka, jest przewlekle smutne, jego oceny w szkole nagle się obniżyły, jest nieobecne, wycofane lub ciągle rozdrażnione. Nie czekaj, reaguj! Zadzwoń 22-2128112 i umów je na badanie diagnostyczne w kierunku depresji!

 

„Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych dla dzieci i młodzieży z Województwa Mazowieckiego” finansowany jest ze środków Województwa Mazowieckiego.

 

Skip to content