Skip to main content

Już w najbliższą niedzielę, 17 marca w Górze Kalwarii zbierane będą pieniądze na szczytny cel walki z depresją. Wspaniali ludzie organizują sportowy event “Ucieknij depresji”, w ramach którego odbędą się zawody dla różnych grup wiekowych. Jeszcze można się zapisać!

Event rozpocznie się w niedzielę o godzinie: 10:00. Przewidziano rywalizację dla dzieci, młodzieży, rodzin, osób niepełnosprawnych i dorosłych.

  • Bieg “Krasnali” to propozycja dla roczników 2017 i młodszych. Dystans wynosi 100 m.
  • Bieg dla dzieci z roczników 2014-1016 również odbędzie się na dystansie 100 metrów.
  • Starszaki z roczników 2010-2013 będą mogli wykazać się w 200-metrowym sprincie.
  • Marszobieg na dystansie 1 km to rodzinne wyzwanie, w którym udział wziąć mogą rodzice i dzieci. Zachęcamy także osoby niepełnosprawne.
  • Dorośli w głównym biegu będą mierzyli swoje siły i kondycję na 5-kilometrowej trasie.

Start dzieci jest bezpłatny. “Wpisowe” pobierane jest jedynie za udział w biegu głównym. To Ty decydujesz, ile chcesz przekazać: 30, 50, 70 lub 100 zł. Będą to cegiełki, które w całości organizatorzy przeznaczą na walkę z depresją.

Fundacja Nie Widać Po Mnie nie mogła nie włączyć się w to przedsięwzięcie. Mamy zaszczyt być w gronie jego patronów, za co gorąco dziękujemy Organizatorom.

Zapisy odbywają się online.

Strona do zapisów:

https://zapisyonline.pl/wydarz…/625,bieg-ucieknij-depresji

Regulamin imprezy:

https://zapisyonline.pl/…/Regulamin%20-%20Bieg…

Zachęcamy…To dobra okazja, aby zadbać o swoje zdrowie, otrząsnąć się z zimowego leniuchowania, spędzić razem czas i POMÓC!

Skip to content