Skip to main content

W najnowszym epizodzie naszego podcastu przyjrzymy się tematyce konstruktywnej krytyki. Specjalistką, która dzieli się swoją ekspertyzą w tej dziedzinie, jest Marta Zambrowska, doświadczona psycholog w obszarze wsparcia dzieci i rodziców. 

 W trakcie odcinka przyjrzymy się istocie pozytywnej komunikacji oraz sposobom przekazywania trudnych informacji w sposób właściwy dla odbiorcy. Poprzez analizę literatury i dostępnych metod, będziemy zgłębiać, w jaki sposób konstruktywna krytyka może wpływać na rozwój umiejętności adaptacyjnych u dzieci i młodzieży, umożliwiając im skuteczniejsze radzenie sobie w różnych sytuacjach życiowych. Korzystając z różnych teorii, będziemy badać, w jaki sposób odpowiednio udzielana informacja zwrotna może wspierać proces budowania tożsamości i wzmacniać poczucie własnej wartości u najmłodszych.  

 Odcinek ten to cenne źródło wiedzy dla wszystkich zainteresowanych doskonaleniem umiejętności komunikacyjnych oraz budowaniem zdrowych relacji. Zapraszany do wysłuchania odcinka! Wywiad dostępny jest na kanale Spotify. 

 

  

Zadanie dofinansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. 

 

Skip to content