Skip to main content

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Konferencji Edukacyjno-Szkoleniowej “Psychoterapia Młodych cz.2 – wskazówki”, która odbędzie się w Poznaniu w dniu 28-29.03.2023 roku.

 

Celem konferencji „Psychoterapia Młodych” jest przedstawienie transformacji, jakie chcemy widzieć w zakresie ochrony zdrowia psychicznego dzieci i rodziny, zatem zaprezentowane będą także projekty rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia psychicznego zgodnie z zaplanowaną i stopniowo wprowadzana reformą sytemu.
Konferencja zaprezentuje najnowocześniejsze, oparte na dowodach interwencje w zakresie leczenia, edukacji i profilaktyki u dzieci, młodzieży, młodych dorosłych, rodzin. Począwszy od analizy interakcji rodzic-niemowlę w terapii, zmianami rozwojowymi w terapii oraz przebiegiem i rezultatami psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin w różnych paradygmatach psychoterapeutycznych. Konferencja odbędzie się z udziałem gości zagranicznych – psychoterapeutów z Niemiec i Ukrainy, którzy przedstawią rozwiązania praktyczne w zakresie prowadzenia psychoterapii.

Do udziału w konferencji zapraszamy psychoterapeutów, osoby szkolące się, psychologów, lekarzy i pedagogów, a także wszystkich zainteresowanych zaproponowaną problematyką.

Mamy nadzieję, że podjęta w ramach konferencji tematyka stanowić będzie znaczący wkład w rozwój i pogłębienie wiedzy z zakresu psychoterapii, a spotkanie i wymiana doświadczeń przyczyni się do większej integracji środowiska terapeutycznego w Polsce.

Zapraszamy także do przesyłania propozycji referatów konferencyjnych najpóźniej do 31 stycznia 2023 r.

Więcej informacji oraz rejestracja są dostępne na stronie: www.psychoterapia2023.bok-ump.pl

 

 

Zapraszamy do udziału.

Do zobaczenia w Poznaniu

prof. dr hab. Ewa Mojs

Skip to content