Skip to main content

Mamy już 2 lata!!! Właśnie 4 marca 2021 r. powołaliśmy do życia Fundację Nie Widać Po Mnie. Mamy za sobą 24 miesiące intensywnego rozwoju i fascynujących przedsięwzięć. Już teraz zapowiadamy, że dopiero się rozkręcamy.

Fundacja NWPM powstała z przekonania i wiary, że świadomość i wiedza o depresji i zaburzeniach psychicznych jest najlepszą i jedyną drogą do ich ujarzmienia – mówi Urszula Szybowicz, współzałożycielka i prezes Fundacji Nie Widać Po Mnie. – Chcemy, by społeczeństwo przestało się ich bać, a ci, którzy się z nimi zmagają, nie czuli lęku przed odrzuceniem przez bliskich i środowisko.

Od dwóch lat przyświeca nam ważne hasło – depresja i zaburzenia psychiczne to choroby, których NIE WIDAĆ. Przełamujemy tabu, edukujemy i oswajamy z chorobami, które są mocno obecne w dzisiejszym świecie. Mówimy otwarcie o depresji i zaburzeniach psychicznych. Dzielimy się wiedzą, walczymy ze stereotypami. Wierzymy, że nikt nie musi cierpieć w samotności i każdy zasługuje na wsparcie.

Dziękujemy wszystkim, którzy od samego początku wspierają nas w codziennej pracy.

Mamy głowy pełne pomysłów i wsparcie profesjonalistów przepełnionych chęcią dzielenia się wiedzą i wsparciem merytorycznym. Wspólnie dokonamy wiele dobrego w krzewieniu wiedzy o zaburzeniach psychicznych i walce z krzywdzącymi stereotypami. – mówi Urszula Szybowicz.

Skip to content